>
Merknaam: SMTCL
Modelnummer: VMC850Q-A
Plaats van herkomst: China
Certificering: ISO certification
Minimale bestelhoeveelheid: 1 set
Leveringscapaciteit: 50 sets per maand
Productgegevens
Type:: Weefgetouw onderdelen CNC-besturingssysteem:: FANUC, Siemens
Voersnelheid (mm/min):: 1 - 10000 mm/min Positieregeling (mm) u:: 0,006
Herhaalbaarheid (X/Y/Z) (mm):: 0,004 Asmotorvermogen (kW):: 11/15
Capaciteit gereedschapsmagazijn:: 24 Tafelgrootte (L×W): 1000x500 mm
Merknaam:: SYMG, SMTCL X-as verplaatsing: 850 mm
Y-as verplaatsing: 500 mm Z-as verplaatsing: 540 mm
Markeren
Verticale bewerkingscentrum FANUC 10000 tpm
4 ascnc verticaal machinaal bewerkend centrum
VMC850Q-A draaitafelbewerkingscentrum
Productbeschrijving
Productgegevens:
GESPECIFICATIEEN van het product
Hoofdtechnische specificaties
Belangrijkste technische parameters
Artikel 1 Eenheid VMC850Q-A
Capaciteit X-asverkeer mm 850
Y-asreizen mm 500
Z-asreizen mm 540
Spindel neus naar tafeloppervlak mm 120-660
Spindel neus naar kolomoppervlak mm 640
Werktafel Tafelgrootte (L×W) mm 1000 × 500
Maximale belasting op de tafel kg 600
T-slotgrootte mm 18 × 5
Spindel Spindel snelheid rpm 10000
Spindelconic/spindelstaaf mm 7/24 koppel
BT2vrijwilligerswerk
Spindelmotor kw Geliefd zijn, 15/11
Maximaal uitgangsmoment N.m. 52.5/95.5
Spindeldrijftype   Synchrone tandband
Voerpercentage X,Y,Z snel doortrekken M/min 48/48/48
Maximaal snijvoedsel M/min 20
A.T.C. Werktuigopslagcapaciteit pc Armtype 24
Maximale werktuigdiameter mm 150(80)
Maximale lengte van het werktuig mm 300
Tijd voor het vervangen van gereedschap ((T-T) sec. 2.5
Precisiteit Positioneringsnauwkeurigheid X/Y/Z mm 0.008/0.006/0.006
Herhaalbaarheidspositie X/Y/Z mm 0.005/0.004/0.004
Andere Algemene afmetingen ((L×WxH) mm 2940 × 3450 × 3050
Netto gewicht van de machine kg 5100
Totaal vermogen KVA 18
Standaard
  1. FANUC OI-MF TYPE ((5) β-besturingssysteem
  2. 10000 RPM spindel, gordel aangesloten
  3. 24 schijfmanipulator gereedschapsmagazin
  4. Waterreservoir + bedsplaatschip
  5. Schoon luchtpistool, werklicht, waarschuwingslicht
Facultatief
  1. Fanuc Oi-MF TAPE systeem
  2. Fanuc Oi-MF TAPE systeem
  3. Siemens 828D CNC-systeem
  4. Directe aansluiting 12000 RPM mechanische spindel
  5. 16000 RPM, 24000 gemotoriseerde spindel
  6. 4e as draaitafel
  7. Koeling binnenin 2MPa, 3MPa,5MPa,7MPa
  8. Olie-waterseparator
  9. ketenchipverwijder
  10. Schoon waterpistool
  11. Inspectie van gereedschap en werkstuk
  12. automatische deur
  13. Veiligheidsdeur slot
  14. Elektrische kast en airconditioning
Hoofdnauwkeurigheid
De nauwkeurigheid van de machine implementeert de aanvaardingsnorm GB/T18400.2-2010
Inspectiepunten Fabrieksnorm
Bewerkingsnauwkeurigheid IT6
Positioneringsnauwkeurigheid X-as (mm) 0.008
Y-as (mm) 0.006
Z-as (mm) 0.006
Herhalingspositie-nauwkeurigheid X-as (mm) 0.005
Y-as (mm) 0.004
Z-as (mm) 0.004
Hoofdconfiguratie
Hoofdconfiguratie van de werktuigmachine en lijst van aangekochte onderdelen
Artikel 1 Specificaties Merken Opmerkingen
CNC-systeem FANUC Oi-MF PLUS TYPE (5) FANUC
X-asmotor βiSc 12/3000-B FANUC
Y-asmotor βiSc 12/3000-B FANUC
Z-asmotor De in punt 6.2.2.4 van dit reglement bedoelde vergunningen zijn van toepassing: FANUC
X-as schroeflagers 30 × 62 × 15 NSK/FAG/NACHI/NTN
Y-as schroeflagers 30 × 62 × 15 NSK/FAG/NACHI/NTN
Schroeflagers op de Z-as 30 × 62 × 15 NSK/FAG/NACHI/NTN
met een diameter van niet meer dan 50 mm φ40×16,C3 THK/PMI/HIWN
met een vermogen van meer dan 50 W φ40×16,C3 THK/PMI/HIWN
met een gewicht van niet meer dan 10 kg φ40×16,C3 THK/PMI/HIWN
X-as leidwijze 35 THK/REXROTH/PMI/HIWN
Y-as leidwijze 45 THK/REXROTH/PMI/HIWN
Z-as leidwijze 45 THK/REXROTH/PMI/HIWN
Waarom u ons kiest
  • Top kwaliteitsgevoel, klanten' verzoeken komen eerst
  • 30 jaar + R & D geschiedenis, het bedrijf is opgericht in 1993
  • Hoogtechnologische fabrikant met onderzoeks- en ontwerpcapaciteit
  • Stabiel en volwassen bevoorradingssysteem
  • Jonge actieve verkopers en ingenieurs voor instant services ((24 uur online)
  • Verbetering van het mechanisme volgens ergonomie en eenvoudig onderhoud
Over ons
Welkom bij ons.
Onze fabriek
Uitstalling
Veelgestelde vragen
Q1. Bent u een handelsonderneming of een productiebedrijf?
We zijn een productiebedrijf.
Q2. Wat zijn de belangrijkste producten van uw bedrijf?
Q3. Kunt u aangepaste machine of SPM (special purpose machine) leveren?
Ja, we leveren slimme CNC oplossingen voor onze klant om de efficiëntie te verhogen.
Q4: Wat zijn uw garantievoorwaarden?
te beginnen met de datum van de vrachtbrief van de machine.
Q5. Wat zijn de diensten?
Pr-sales:oplossingen op maat, planning en ontwerp;persoonlijke service
Naverkoop: 7 dagen 24 uur lijnservice, installatie op afstand, koppeling met klantsoftware
V6: Waarom uw bedrijf?
V8: Wat zijn de betalingsvoorwaarden?
T/T 30% eerste betaling bij bestelling, 70% saldo vóór verzending.