<
>
Op zwaar werk berekende de Draaibankmachine Horizontale Handcw61140m CW62140M van het Metaalwerk
Modelnummer: CW61140M/CW62140M
Plaats van herkomst: China
Certificering: CE ISO
Minimale bestelhoeveelheid: 1 reeks
Prijs: Onderhandelbaar
Leveringscapaciteit: 50 reeksen per maand
Productgegevens
Productnaam: CW61140M/CW62140M horizontale draaibankmachine om grote en complexe delen te verwerken Max. schommelingsdiameter over bed: Ø1400mm
Max.swing diameter over dwarsdia: Ø1030mm Max.swing diameter in hiaat: —/Ø1800mm
Markeren
Op zwaar werk berekende de Draaibankmachine van het Metaalwerk
CW61140M Metal Work Lathe-Machine
Productbeschrijving
Productpresentatie
Standaardconfiguraties
4-kaak klem 4-manier hulpmiddelpost
Regelmatige rust (3000mm-norm <3000mm-option>
Volg rust (3000mm-norm <3000mm-option>
Centrum
De koker van het ascentrum
Standaardtoolkit
Facultatieve configuraties
Klemwacht Hulpmiddel postwacht Achterspatlap
Spits-draait gehechtheid 30kW asmotor DRO
Draadwijzerplaat Grote regelmatige rust
Rolapparaat Heady plichtslosse kop
Elektrische losse kop
Productconfiguratie
Productmodel EENHEID CW61140M CW62140M CW61160M CW62160M
specificatie
Max. schommelingsdiameter over bed mm Ø1400 Ø1600
Max.swing diameter over dwarsdia mm Ø1030 Ø1230
Max.swing diameter in hiaat mm Ø1800 Ø2000
Lengte in hiaat mm 772 772
Max. werkstuklengte mm 1500/2000/3000/4000/5000/6000/(8000 CW61xxxM)
Max. scherpe lengte   1300/1800/2800/3800/4800/5800/(7800 CW61xxxM)
Max. werkstukgewicht kg 6000 (opteer: 8000 10000)
De breedte van de bedleibaan mm 755
As
asneus   A2-15
De as droeg mm Ø130 (toegestaan om door de bardiameter ≤Ø128 over te gaan)
Klemgrootte mm Ø1250 Ø1600
De versmalling van as droeg   Metrische 140 (1:20)
(140mm, met No.6MT die koker verminderen)
Max.Spindletorsie kNm 10.5 (22kW) opteer: 12.5 (30 kW)
De waaiers van de assnelheid t/min 3.15-315* (21Speeds) (Omkering 4,5 12 Snelheden 390)
De hoogte van het ascentrum mm 700 800
De macht van de asmotor kW 22 opteer: 30
Losse kop
Diameter van losse kopschacht mm Ø160 (Max. werkstukgewicht 6T);
Opteer: Ø200 (Max. werkstukgewicht 8T)
Ø240 (Max. werkstukgewicht 10T)
Reis van losse kopschacht mm 300
Versmalling van losse kopschacht mm Metrische 80 (80mm, met N0.6MT die koker verminderen); (Ø200 x Ø240 Nr 6 MT)
Feeds&Threads (metrische schroef*inch schroef)
Longitudinaal voer   0.1-12 mm/rpm (56 Soorten); *0.0032 ~ 0,40 in/rpm (56 Soorten)
Dwarsvoer   0.05-6 Soorten van mm/rpm 56; *0.0016 0,20 in/rpm (56 Soorten)
Metrische draden mm 1-120 (52 Soorten); *1-120 (52 Soorten)
Modulaire draden mm 0.5-60 (46 Soorten); *0.5 60 (46 Soorten)
Duimdraden TPI 1/430 (43 Soorten); *1/4 30 (43 Soorten)
Diametrale hoogtedraden DP 1/260 (49 Soorten); *1/2-60 (49 Soorten)
Hulpmiddelpost
De grootte van de hulpmiddelsteel mm 45X45
Reis van hoogste dia mm 300
machineafmetingen
(L*W*H)
mm 4450X2010X 2165(1500)
4950X2010X 2165(2000)
5950X2010X 2165(3000) 6950X2010X 2165(4000)
7950X2010X 2165(5000)
8950X2010X 2165(6000) 10950X2010X 2165(8000)
4950X2110X 2355(2000) 5950X2110X 2355(3000) 6950X2110X 2355(4000)
7950X2110X 2355(5000) 8950X2110X 2355(6000) 10950X2110X 2355(8000)
Machinegewicht kg 11350/11800/12700/
13600/14500/15400/17200
12050/12500/13400/
Nota: De klemgrens, de maximumasmaximum snelheid is Ø315r/min wanneer de klem Ø1000mm wordt geïnstalleerd, en de maximumasmaximum snelheid is Ø200r/min wanneer Ø1250mm, klem Ø1600mm wordt geïnstalleerd